"Forum LEONI v.2.0"


NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » TEMATY AKTUALNE » NARZĘDZIA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Narzędzia

czyli o znikających pomocach??
  
nowy
29.05.2010 20:30:26
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 129 #539860
Od: 2010-5-10


Ilość edycji wpisu: 3
teraz trochę mniej ginie
bo mniej ich jest

pan zielony


i dobrze
trzeba jakieś ograniczenia wprowadzić
np. klucze do szuflady w biurku, zamknąć, do przekazania zmiany, znikną te wielkie niepotrzebne tablice cieni i pozytyw dla 5S będziepan zielony
_________________
www.dvhk.pl
http://www.youtube.com/watch?v=14alLh3LglQ&feature=related
  
gapcio
29.05.2010 20:33:42
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: extruder

Posty: 107 #539861
Od: 2010-5-29
Witam ludziska , może zamiast się nawzajem , podp... to może pytanie co się dzieje z narzędziami??
Niech się wypowiedzą Ci co robią przechadzki po maszynach na których nie ma operatorów i pożyczają sobie narzędzia. Płaskoszczypy to by trzeba było chyba na łańcuchach towar chodliwy jak cholera, klucze, śrubokręty i imbusy znikają z naszych tablic jak świeże bułeczki z piekarni. I gdzie się to wszystko podziewa, nawet jak masz podpisane to na drugi dzień próżno tego szukać po maszynach(amba fatima i nima). Może trzeba znowu przetrzepać szafki (jak ostatnio dosyć dużo rzeczy się znalazło) i coś się na pewno znajdzie o ile nie wypłynęło całkiem z firmy.
  
nowy
29.05.2010 20:38:32
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 129 #539864
Od: 2010-5-10


Ilość edycji wpisu: 3
jedna hala drugiej hali coś tam zawsze podpier..............


a ci co wynoszą to chyba stoisko na świebodzkim mają pan zielony

a ja mam prywatny imbus w torbie
i jak mnie ochrona sprawdzi???
to co mam mówić ????
bo ja nie wiedziałem??????????????????????????????????????????????????????????????/
nie ma wyjścia trzeba swoje narzędzia (zakupione za swą kasę) przynosić do pracy i nikomu nic nie mówić
bo zawsze znajdzie się jakaś sroka co błyszczące kradnieneutralny
_________________
www.dvhk.pl
http://www.youtube.com/watch?v=14alLh3LglQ&feature=related
  
nikt
29.05.2010 22:25:33
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 68 #539893
Od: 2010-5-9
a terminy zamówien nowych narzędzi to mam wrażenię że wszystko jest specjalnie produkowane dla nas tak jakby nic w sklepach nie było
  
gapcio
30.05.2010 21:46:32
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: extruder

Posty: 107 #540180
Od: 2010-5-29
Oj teraz to zamawia jedna osoba i będziemy trochę dłużej czekać niż wcześniej.

A tak w ogóle to chyba co niektórych nie stać na takie narzędzia(topex lub podobne) bo giną a co niektórzy jak zniszczą to też nie powiedzą tylko chowają po kątach.
Powiedzcie czy ktoś stracił premię za zniszczone narzędzia lub coś innego(nie mówiąc o umyślnym zniszczeniu) jeżeli się przyznał?? Z tego co mi wiadomo to nie.
  
Luki987
02.06.2010 20:16:15
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Extrydery

Posty: 111 #541359
Od: 2010-5-6
No panowie jak dobrze pójdzie to znowu będziemy mieli wszystkie narzędzia(ciekawe jak długo?)
  
nowy
02.06.2010 20:36:16
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 129 #541373
Od: 2010-5-10
wszystkie narzędzia będziemy mieć.............dopóki ktoś nie zapier.....oli!!!!
_________________
www.dvhk.pl
http://www.youtube.com/watch?v=14alLh3LglQ&feature=related
  
gapcio
03.06.2010 19:26:09
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: extruder

Posty: 107 #541725
Od: 2010-5-29
A ciekaw jestem ilu operatorów ma kompletne tablice cieni w szafkach???? Bo już byli i tacycool
  
nowy
03.06.2010 19:30:32
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 129 #541728
Od: 2010-5-10


Ilość edycji wpisu: 1
oj bylineutralny
...i są nadal
_________________
www.dvhk.pl
http://www.youtube.com/watch?v=14alLh3LglQ&feature=related
  
omen
22.07.2010 02:22:02


Grupa: Użytkownik

Posty: 3 #559582
Od: 2010-7-22
Znowu tablice pełne tylko czekać na złodziei którzy i pewnie własny dom by opier****li gdyby mieli na kogo zwalić!!!
_________________
Lepiej być pełnym przemocy,jeśli tkwi ona w naszym sercu...
niż przywdziać szatę jej braku, by ukryć własną niemoc.
  
gapcio
22.07.2010 14:29:50
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: extruder

Posty: 107 #559786
Od: 2010-5-29
Kwestia czasu i na pewno coś wyparujepan zielony
  
hwdl
26.04.2011 13:56:29
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 176 #689850
Od: 2011-4-26
narzędzia do naszej pracy pozostawiają wiele do życzenia ale każdy ma to gdzieś szczegulnie kierownictwolol
  
gapcio
26.04.2011 22:57:37
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: extruder

Posty: 107 #690244
Od: 2010-5-29
A co ty chcesz lepsze jak i na takie badziewie amatorzy się znajdują to po co kasę wydawać na coś porządnego.
  
eis
26.04.2011 23:00:50
poziom 3



Grupa: Administrator 

Posty: 150 #690246
Od: 2010-4-11
jest? - jest! jęzor takie ma być. Może chociaż jakieś czasy przydatności? - kiedy to wymienialiby stare na nowe... ewentualnie - w złym stanie na nowe.
  
gapcio
26.04.2011 23:13:08
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: extruder

Posty: 107 #690258
Od: 2010-5-29
w każdej chwili można wymienić ale najlepiej co 5 latlollollol
  
hwdl
28.04.2011 15:03:11
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 176 #690955
Od: 2011-4-26
i tu wam racje przyznaje na kiego grzyba komuś te narzendziazakręcony
  
femme
20.06.2013 14:30:47
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 79 #1500000
Od: 2011-7-30
Najlepiej było za komuny, wszytko na łańcuch... zawsze to jakiś sposób przed złodziejami. taki dziwny
_________________
http:/gryf_hybrydy.e-fora.pl/

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » TEMATY AKTUALNE » NARZĘDZIA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny