| | |
| nowy | 29.05.2010 20:30:26 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 129 #539860 Od: 2010-5-10
Ilość edycji wpisu: 3 | teraz trochę mniej ginie bo mniej ich jest

i dobrze trzeba jakieś ograniczenia wprowadzić np. klucze do szuflady w biurku, zamknąć, do przekazania zmiany, znikną te wielkie niepotrzebne tablice cieni i pozytyw dla 5S będzie _________________ www.dvhk.pl http://www.youtube.com/watch?v=14alLh3LglQ&feature=related |
| | |
| gapcio | 29.05.2010 20:33:42 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: extruder
Posty: 107 #539861 Od: 2010-5-29
| Witam ludziska , może zamiast się nawzajem , podp... to może pytanie co się dzieje z narzędziami?? Niech się wypowiedzą Ci co robią przechadzki po maszynach na których nie ma operatorów i pożyczają sobie narzędzia. Płaskoszczypy to by trzeba było chyba na łańcuchach towar chodliwy jak cholera, klucze, śrubokręty i imbusy znikają z naszych tablic jak świeże bułeczki z piekarni. I gdzie się to wszystko podziewa, nawet jak masz podpisane to na drugi dzień próżno tego szukać po maszynach(amba fatima i nima). Może trzeba znowu przetrzepać szafki (jak ostatnio dosyć dużo rzeczy się znalazło) i coś się na pewno znajdzie o ile nie wypłynęło całkiem z firmy. |
| | |
| nowy | 29.05.2010 20:38:32 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 129 #539864 Od: 2010-5-10
Ilość edycji wpisu: 3 | jedna hala drugiej hali coś tam zawsze podpier..............
a ci co wynoszą to chyba stoisko na świebodzkim mają 
a ja mam prywatny imbus w torbie i jak mnie ochrona sprawdzi??? to co mam mówić ???? bo ja nie wiedziałem??????????????????????????????????????????????????????????????/ nie ma wyjścia trzeba swoje narzędzia (zakupione za swą kasę) przynosić do pracy i nikomu nic nie mówić bo zawsze znajdzie się jakaś sroka co błyszczące kradnie _________________ www.dvhk.pl http://www.youtube.com/watch?v=14alLh3LglQ&feature=related |
| | |
| nikt | 29.05.2010 22:25:33 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 68 #539893 Od: 2010-5-9
| a terminy zamówien nowych narzędzi to mam wrażenię że wszystko jest specjalnie produkowane dla nas tak jakby nic w sklepach nie było |
| | |
| gapcio | 30.05.2010 21:46:32 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: extruder
Posty: 107 #540180 Od: 2010-5-29
| Oj teraz to zamawia jedna osoba i będziemy trochę dłużej czekać niż wcześniej.
A tak w ogóle to chyba co niektórych nie stać na takie narzędzia(topex lub podobne) bo giną a co niektórzy jak zniszczą to też nie powiedzą tylko chowają po kątach. Powiedzcie czy ktoś stracił premię za zniszczone narzędzia lub coś innego(nie mówiąc o umyślnym zniszczeniu) jeżeli się przyznał?? Z tego co mi wiadomo to nie.
|
| | |
| Luki987 | 02.06.2010 20:16:15 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Extrydery
Posty: 111 #541359 Od: 2010-5-6
| No panowie jak dobrze pójdzie to znowu będziemy mieli wszystkie narzędzia(ciekawe jak długo?) |
| | |
| nowy | 02.06.2010 20:36:16 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 129 #541373 Od: 2010-5-10
| wszystkie narzędzia będziemy mieć.............dopóki ktoś nie zapier.....oli!!!! _________________ www.dvhk.pl http://www.youtube.com/watch?v=14alLh3LglQ&feature=related |
| | |
| gapcio | 03.06.2010 19:26:09 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: extruder
Posty: 107 #541725 Od: 2010-5-29
| A ciekaw jestem ilu operatorów ma kompletne tablice cieni w szafkach???? Bo już byli i tacy |
| | |
| nowy | 03.06.2010 19:30:32 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 129 #541728 Od: 2010-5-10
Ilość edycji wpisu: 1 | oj byli ...i są nadal _________________ www.dvhk.pl http://www.youtube.com/watch?v=14alLh3LglQ&feature=related |
| | |
| omen | 22.07.2010 02:22:02 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 3 #559582 Od: 2010-7-22
| Znowu tablice pełne tylko czekać na złodziei którzy i pewnie własny dom by opier****li gdyby mieli na kogo zwalić!!! _________________ Lepiej być pełnym przemocy,jeśli tkwi ona w naszym sercu... niż przywdziać szatę jej braku, by ukryć własną niemoc. |
| | |
| gapcio | 22.07.2010 14:29:50 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: extruder
Posty: 107 #559786 Od: 2010-5-29
| Kwestia czasu i na pewno coś wyparuje |
| | |
| hwdl | 26.04.2011 13:56:29 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 176 #689850 Od: 2011-4-26
| narzędzia do naszej pracy pozostawiają wiele do życzenia ale każdy ma to gdzieś szczegulnie kierownictwo |
| | |
| gapcio | 26.04.2011 22:57:37 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: extruder
Posty: 107 #690244 Od: 2010-5-29
| A co ty chcesz lepsze jak i na takie badziewie amatorzy się znajdują to po co kasę wydawać na coś porządnego. |
| | |
| eis | 26.04.2011 23:00:50 |


Grupa: Administrator 
Posty: 150 #690246 Od: 2010-4-11
| jest? - jest! takie ma być. Może chociaż jakieś czasy przydatności? - kiedy to wymienialiby stare na nowe... ewentualnie - w złym stanie na nowe. |
| | |
| gapcio | 26.04.2011 23:13:08 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: extruder
Posty: 107 #690258 Od: 2010-5-29
| w każdej chwili można wymienić ale najlepiej co 5 lat   |
| | |
| hwdl | 28.04.2011 15:03:11 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 176 #690955 Od: 2011-4-26
| i tu wam racje przyznaje na kiego grzyba komuś te narzendzia |
| | |
| femme | 20.06.2013 14:30:47 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 79 #1500000 Od: 2011-7-30
| Najlepiej było za komuny, wszytko na łańcuch... zawsze to jakiś sposób przed złodziejami.  _________________ http:/gryf_hybrydy.e-fora.pl/ |