| Narzędzia czyli o znikających pomocach?? |
| jedna hala drugiej hali coś tam zawsze podpier.............. a ci co wynoszą to chyba stoisko na świebodzkim mają a ja mam prywatny imbus w torbie i jak mnie ochrona sprawdzi??? to co mam mówić ???? bo ja nie wiedziałem??????????????????????????????????????????????????????????????/ nie ma wyjścia trzeba swoje narzędzia (zakupione za swą kasę) przynosić do pracy i nikomu nic nie mówić bo zawsze znajdzie się jakaś sroka co błyszczące kradnie |