Narzędzia
czyli o znikających pomocach??
jedna hala drugiej hali coś tam zawsze podpier..............


a ci co wynoszą to chyba stoisko na świebodzkim mają pan zielony

a ja mam prywatny imbus w torbie
i jak mnie ochrona sprawdzi???
to co mam mówić ????
bo ja nie wiedziałem??????????????????????????????????????????????????????????????/
nie ma wyjścia trzeba swoje narzędzia (zakupione za swą kasę) przynosić do pracy i nikomu nic nie mówić
bo zawsze znajdzie się jakaś sroka co błyszczące kradnieneutralny


  PRZEJDŹ NA FORUM