| Narzędzia czyli o znikających pomocach?? |
| Witam ludziska , może zamiast się nawzajem , podp... to może pytanie co się dzieje z narzędziami?? Niech się wypowiedzą Ci co robią przechadzki po maszynach na których nie ma operatorów i pożyczają sobie narzędzia. Płaskoszczypy to by trzeba było chyba na łańcuchach towar chodliwy jak cholera, klucze, śrubokręty i imbusy znikają z naszych tablic jak świeże bułeczki z piekarni. I gdzie się to wszystko podziewa, nawet jak masz podpisane to na drugi dzień próżno tego szukać po maszynach(amba fatima i nima). Może trzeba znowu przetrzepać szafki (jak ostatnio dosyć dużo rzeczy się znalazło) i coś się na pewno znajdzie o ile nie wypłynęło całkiem z firmy. |