Narzędzia
czyli o znikających pomocach??
Oj teraz to zamawia jedna osoba i będziemy trochę dłużej czekać niż wcześniej.

A tak w ogóle to chyba co niektórych nie stać na takie narzędzia(topex lub podobne) bo giną a co niektórzy jak zniszczą to też nie powiedzą tylko chowają po kątach.
Powiedzcie czy ktoś stracił premię za zniszczone narzędzia lub coś innego(nie mówiąc o umyślnym zniszczeniu) jeżeli się przyznał?? Z tego co mi wiadomo to nie.


  PRZEJDŹ NA FORUM