| | |
| omen | 22.07.2010 01:54:43 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 3 #559581 Od: 2010-7-22
| Od Dnia wczorajszego dla pracowników działu extruder do dotychczasowych obowiązków doszło ,wypełnianie kolejnej karty która w ogóle dla mnie i pewnie dla wielu nie ma sensu. Oczywiście jest to pomysł naszego "OJCA" Dyrektora... i jak zawsze nie trafiony. Dajcie odpocząć drzewom i nie róbcie nie potrzebnej makulatury. Nie rozumiem dlaczego Ja muszę pisać te same rzeczy kilku krotnie. Czy w karcie procesu nie mamy ilości metrów ,może nie ma tam typu kabla?,chyba już wiem ktoś chyba zapomniał o raporcie z zatrzymań maszyny?. Oczywiście trzeba było wszystko wziąć do kupy i oto mamy karteczki które będą lądowały u Dyra na biurku i on już oceni tą naszą wydajność. A bardzo dobrze wiem że zawsze mu za mało, to w tych długich w dni pracujące miesiącach strata premii za niby brak wydajności nie będzie odczuwalna. Jedynie wypłata będzie jak za 21 dni roboczych a nie 24! _________________ Lepiej być pełnym przemocy,jeśli tkwi ona w naszym sercu... niż przywdziać szatę jej braku, by ukryć własną niemoc. |
| | |
| gapcio | 22.07.2010 14:32:25 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: extruder
Posty: 107 #559787 Od: 2010-5-29
| A mówią że muszą zlikwidować biurokrację w urzędach a za to w zakładach zaczyna ona powstawać ,a może zamieńmy nasze papiery produkcyjne na te małe karteczki przynajmniej jak kolega napisał damy odpocząć drzewom , nie wspominając o zużyciu prądu na wydrukowanie tych karteczek |
| | |
| Fikus | 24.07.2010 22:03:58 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 16 #560499 Od: 2010-5-12
| Czepiacie się porządnego faceta że chce wiedzieć co dzieje się w jego zoob...e .
Te małe karteczki to zajebisty pomysł zwłaszcza rubryka inne z podaniem opisu , ale jak tu cokolwiek zrozumiale opisać jednym słowem ,bo tylko tyle się tam zmieści. Ale rozumiem naszego wodza bo gdybyście musieli zabierać prace domowe ze sobą też wolelibyście małe zgrabne karteczki od sterty zabazgranych A4 - kto by to dźwigał |
| | |
| hwdl | 05.05.2011 07:00:22 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 176 #694151 Od: 2011-4-26
| a jak oceniacie prace góry może taka karteczka by sie przydała |
| | |
| Luki987 | 06.05.2011 15:02:53 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Extrydery
Posty: 111 #694826 Od: 2010-5-6
| Nie wiem czy zmieścili by na tej karteczce wpisać przerwy na kawę i bajerę  |
| | |
| hwdl | 18.05.2011 09:45:19 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 176 #700109 Od: 2011-4-26
| albo czasami godzinne spużnienia do pracy |
| | |
| femme | 27.08.2011 00:30:58 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 79 #758020 Od: 2011-7-30
| Luki987 pisze: Nie wiem czy zmieścili by na tej karteczce wpisać przerwy na kawę i bajerę 
O! Jaki pracownik Tylko o przerwach i bajerach myśli  _________________ http:/gryf_hybrydy.e-fora.pl/ |
| | |
| goto | 04.09.2011 20:33:44 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 46 #762047 Od: 2010-5-25
| pewno ma czas na to!roboty mu dodać niech nie myśli za dużo! |
| | |
| Leonidas | 12.03.2013 11:50:09 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 39 #1240502 Od: 2013-3-12
| wydajnoś była jest i bendzie za mała na bruk  |
| | |
| Leonidas | 08.04.2013 08:59:09 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 39 #1305076 Od: 2013-3-12
| ja proponuje aby nam liczniki kroków pozakładali  |
| | |
| femme | 20.06.2013 14:55:54 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 79 #1500022 Od: 2011-7-30
| Pewnie z 20 km dziennie wyjdzie  _________________ http:/gryf_hybrydy.e-fora.pl/ |