"Forum LEONI v.2.0"


NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » EXTRUDER » NOWA OCENA WYDAJNOŚCI

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Nowa ocena wydajności

  
omen
22.07.2010 01:54:43


Grupa: Użytkownik

Posty: 3 #559581
Od: 2010-7-22
Od Dnia wczorajszego dla pracowników działu extruder do dotychczasowych obowiązków doszło ,wypełnianie kolejnej karty która w ogóle dla mnie i pewnie dla wielu nie ma sensu.
Oczywiście jest to pomysł naszego "OJCA" Dyrektora... i jak zawsze nie trafiony. Dajcie odpocząć drzewom i nie róbcie nie potrzebnej makulatury. Nie rozumiem dlaczego Ja muszę pisać te same rzeczy kilku krotnie. Czy w karcie procesu nie mamy ilości metrów ,może nie ma tam typu kabla?,chyba już wiem ktoś chyba zapomniał o raporcie z zatrzymań maszyny?. Oczywiście trzeba było wszystko wziąć do kupy i oto mamy karteczki które będą lądowały u Dyra na biurku i on już oceni tą naszą wydajność. A bardzo dobrze wiem że zawsze mu za mało, to w tych długich w dni pracujące miesiącach strata premii za niby brak wydajności nie będzie odczuwalna. Jedynie wypłata będzie jak za 21 dni roboczych a nie 24!
_________________
Lepiej być pełnym przemocy,jeśli tkwi ona w naszym sercu...
niż przywdziać szatę jej braku, by ukryć własną niemoc.
  
gapcio
22.07.2010 14:32:25
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: extruder

Posty: 107 #559787
Od: 2010-5-29
A mówią że muszą zlikwidować biurokrację w urzędach a za to w zakładach zaczyna ona powstawać ,a może zamieńmy nasze papiery produkcyjne na te małe karteczki przynajmniej jak kolega napisał damy odpocząć drzewom , nie wspominając o zużyciu prądu na wydrukowanie tych karteczeklol
  
Fikus
24.07.2010 22:03:58


Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #560499
Od: 2010-5-12
Czepiacie się porządnego faceta że chce wiedzieć co dzieje się w jego zoob...e .
taki dziwnyTe małe karteczki to zajebisty pomysł zwłaszcza rubryka inne z podaniem opisu , ale jak tu cokolwiek zrozumiale opisać jednym słowem ,bo tylko tyle się tam zmieści.wykrzyknik
Ale rozumiem naszego wodza bo gdybyście musieli zabierać prace domowe ze sobą też wolelibyście małe zgrabne karteczki od sterty zabazgranych A4 - kto by to dźwigałpytajnik
  
hwdl
05.05.2011 07:00:22
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 176 #694151
Od: 2011-4-26
a jak oceniacie prace góry może taka karteczka by sie przydałacool
  
Luki987
06.05.2011 15:02:53
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Extrydery

Posty: 111 #694826
Od: 2010-5-6
Nie wiem czy zmieścili by na tej karteczce wpisać przerwy na kawę i bajerę pan zielony
  
hwdl
18.05.2011 09:45:19
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 176 #700109
Od: 2011-4-26
albo czasami godzinne spużnienia do pracy
  
femme
27.08.2011 00:30:58
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 79 #758020
Od: 2011-7-30
    Luki987 pisze:

    Nie wiem czy zmieścili by na tej karteczce wpisać przerwy na kawę i bajerę pan zielony

O! Jaki pracownik bardzo szczęśliwy Tylko o przerwach i bajerach myśli jęzor
_________________
http:/gryf_hybrydy.e-fora.pl/
  
goto
04.09.2011 20:33:44
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 46 #762047
Od: 2010-5-25
pewno ma czas na to!roboty mu dodać niech nie myśli za dużo!diabeł
  
Leonidas
12.03.2013 11:50:09
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 39 #1240502
Od: 2013-3-12
wydajnoś była jest i bendzie za mała na bruk lol
  
Leonidas
08.04.2013 08:59:09
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 39 #1305076
Od: 2013-3-12
ja proponuje aby nam liczniki kroków pozakładali zakręcony
  
femme
20.06.2013 14:55:54
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 79 #1500022
Od: 2011-7-30
Pewnie z 20 km dziennie wyjdzie taki dziwny
_________________
http:/gryf_hybrydy.e-fora.pl/

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » EXTRUDER » NOWA OCENA WYDAJNOŚCI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny