Od Dnia wczorajszego dla pracowników działu extruder do dotychczasowych obowiązków doszło ,wypełnianie kolejnej karty która w ogóle dla mnie i pewnie dla wielu nie ma sensu. Oczywiście jest to pomysł naszego "OJCA" Dyrektora... i jak zawsze nie trafiony. Dajcie odpocząć drzewom i nie róbcie nie potrzebnej makulatury. Nie rozumiem dlaczego Ja muszę pisać te same rzeczy kilku krotnie. Czy w karcie procesu nie mamy ilości metrów ,może nie ma tam typu kabla?,chyba już wiem ktoś chyba zapomniał o raporcie z zatrzymań maszyny?. Oczywiście trzeba było wszystko wziąć do kupy i oto mamy karteczki które będą lądowały u Dyra na biurku i on już oceni tą naszą wydajność. A bardzo dobrze wiem że zawsze mu za mało, to w tych długich w dni pracujące miesiącach strata premii za niby brak wydajności nie będzie odczuwalna. Jedynie wypłata będzie jak za 21 dni roboczych a nie 24! |