Nowa ocena wydajności
    Luki987 pisze:

    Nie wiem czy zmieścili by na tej karteczce wpisać przerwy na kawę i bajerę pan zielony

O! Jaki pracownik bardzo szczęśliwy Tylko o przerwach i bajerach myśli jęzor


  PRZEJDŹ NA FORUM