Nowa ocena wydajności
Luki987
pisze:
Nie wiem czy zmieścili by na tej karteczce wpisać przerwy na kawę i bajerę
O! Jaki pracownik
Tylko o przerwach i bajerach myśli
PRZEJDŹ NA FORUM