| | |
| jp/jl | 28.02.2013 16:26:15 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 34 #1220859 Od: 2013-2-27
| LUDZIE MIEJCIE JAJA I ZAPISUJCIE SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
| | |
| jp/jl | 28.02.2013 16:30:15 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 34 #1220863 Od: 2013-2-27
|
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA
|
| | |
| Leonidas | 12.03.2013 11:00:23 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 39 #1240421 Od: 2013-3-12
| wiedziałem że tak bendzie i widać kto tylko potrafi dużo mówić |
| | |
| Leonidas | 12.03.2013 12:04:24 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 39 #1240532 Od: 2013-3-12
| nie wiem czego się ludzie boją przecież zostaną anonimowi,i najlepsze jest to w tym ze do medi coś tam to tak nakłaniali żeby sie zapisać. widać jak czegoś chce firma to dobrze ale jak my czegoś chcemy to nie da rady |
| | |
| jp/jl | 28.03.2013 21:52:53 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 34 #1288988 Od: 2013-2-27
| jak komus kolana graja to mu nawet zwiazki nie pomoga proste i logiczne  |
| | |
| tytus53 | 05.04.2013 22:13:58 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 23 #1301287 Od: 2010-5-6
| związki zawodowe w leoni ktoby pomyślał. i to założone u dawnego pupila dyrektora (krzysia z)teraz to dyrektor ma już innego pupila nic dziwnego że na zebraniu krzyś nie poleca się zapisywać. a czego tu się bać przecież leoni jest otwarte na zrzeszanie się załogi tak pisali w regulaminie (he he) Ale lepiej ludzi postraszyć żeby zostało po staremu.
|
| | |
| Leonidas | 08.04.2013 08:54:11 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 39 #1305068 Od: 2013-3-12
| i sprawa ze związkami już ucichła jak zwykle dużo szumu na początku i przerażenie w oczach  |