ZWIAZKI ZAWODOWE
nie wiem czego się ludzie boją przecież zostaną anonimowi,i najlepsze jest to w tym ze do medi coś tam to tak nakłaniali żeby sie zapisać. widać jak czegoś chce firma to dobrze ale jak my czegoś chcemy to nie da rady
PRZEJDŹ NA FORUM