NO chłopaki ruszyły rozmowy oceniające jestem ciekaw czy któryś z brygadzistów przeprowadzi jakieś czy tylko wypełni jak mu się podoba aby było z głowy(tak jak w zeszłym roku)
nikt z biurkracji nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i co myśleliście ze kierownik zmiany was przytuli wysłucha mają gdzieś swoich pracowników masz zapierdalać a i tak nikt cię nie doceni tylko przez pomyłkę ktoś ci premie zabieże tylko na to możesz liczyć