"Forum LEONI v.2.0"


NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » EXTRUDER » ROZMOWY OCENIAJĄCE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Rozmowy oceniające

  
gapcio
04.05.2011 19:13:45
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: extruder

Posty: 107 #693968
Od: 2010-5-29
NO chłopaki ruszyły rozmowy oceniające jestem ciekaw czy któryś z brygadzistów przeprowadzi jakieś czy tylko wypełni jak mu się podoba aby było z głowy(tak jak w zeszłym rokudiabeł)
  
hwdl
05.05.2011 06:13:13
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 176 #694138
Od: 2011-4-26
każdy z nich to zlewa i tym samym pokazuje że nas też mają gdzieś tylko ważne aby metry byłyzmieszany
  
hwdl
15.06.2011 09:23:46
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 176 #715832
Od: 2011-4-26
i co sie stało z tymi rozmowami chyba poszły na makulature
diabeł
  
eis
15.06.2011 13:35:20
poziom 3



Grupa: Administrator 

Posty: 150 #716001
Od: 2010-4-11
na skrecarkach trwają...
  
Leonidas
12.03.2013 11:55:08
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 39 #1240506
Od: 2013-3-12
nikt z biurkracji nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i co myśleliście ze kierownik zmiany was przytuli wysłucha mają gdzieś swoich pracowników masz zapierdalać a i tak nikt cię nie doceni tylko przez pomyłkę ktoś ci premie zabieże tylko na to możesz liczyćoczko
  
Leonidas
08.04.2013 08:57:22
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 39 #1305070
Od: 2013-3-12
jeszcze żadne takie rozmowy nie przyniosły zmian porażkacool

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » EXTRUDER » ROZMOWY OCENIAJĄCE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny