Rozmowy oceniające
nikt z biurkracji nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i co myśleliście ze kierownik zmiany was przytuli wysłucha mają gdzieś swoich pracowników masz zapierdalać a i tak nikt cię nie doceni tylko przez pomyłkę ktoś ci premie zabieże tylko na to możesz liczyćoczko


  PRZEJDŹ NA FORUM