PAPLANINA
Starych? Nie narzekaj, jena!!! Czy ludzie tylko narzekać muszą?
Urlop miałeś w tym roku? I może wtajemniczysz mnie trochę co to za firma, gdzie się znajduje i co się w niej robi
PRZEJDŹ NA FORUM