Propozyjcja na 10 lecie firmy
I po co Ci goście? bardzo szczęśliwy
Nie lepiej jakąś premię dać co gościć i to jeszcze obcokrajowców?
Zjadą się jacyś Wietnamczyki i po imprezie!
pan zielony


  PRZEJDŹ NA FORUM