Panowie do dzieła
przecież kokosów nie macie!!!!
    hwdl pisze:

    popracuje troche to nauczy się zabierać biednym pracowniką premie za nicbardzo szczęśliwy



I to jest strzał w dziesiątkę .Na początku tak trochę nie śmiało ,ale jak dostanie opierdziel z góry to się szybko nauczy jak łatwo i bezboleśnie można zrobic sobie zwierzchnikowi przyjemnośc zabierając premie, o przepraszam nie przyznajac premii.


  PRZEJDŹ NA FORUM