| Panowie do dzieła przecież kokosów nie macie!!!! |
hwdl pisze: popracuje troche to nauczy się zabierać biednym pracowniką premie za nic I to jest strzał w dziesiątkę .Na początku tak trochę nie śmiało ,ale jak dostanie opierdziel z góry to się szybko nauczy jak łatwo i bezboleśnie można zrobic sobie zwierzchnikowi przyjemnośc zabierając premie, o przepraszam nie przyznajac premii. |