Panowie do dzieła
przecież kokosów nie macie!!!!
A co powiecie na temat nowego tylko nie wiem kim ma być czy kierownikiem czy zastępcą pana B. , zobaczymy co będzie chciał wprowadzić od kitajców ponoć pracował w LG..
PRZEJDŹ NA FORUM