Panowie do dzieła
przecież kokosów nie macie!!!!
A co racja to racja, co niektórzy mówili jak będę brygadzistą to się nie zmienię , ale tak patrząc przez tę parę ładnych latek pracy to wszyscy się zmienili , jeden goni za metrami jakby za to miał premię ,drugi to chyba pod biurkiem ma wiadro wazeliny żeby nie było oporówlollollol, trzeci to co tu napisać kolano najlepiej żeby nikt nic od niego nie chciał i nie pytał, czwarty to taka jak na razie to połowa tego pierwszego. A w przypadku kierownika to zmiana o 100%% tylko szkoda że nie na dobre


  PRZEJDŹ NA FORUM