| Panowie do dzieła przecież kokosów nie macie!!!! |
| A co racja to racja, co niektórzy mówili jak będę brygadzistą to się nie zmienię , ale tak patrząc przez tę parę ładnych latek pracy to wszyscy się zmienili , jeden goni za metrami jakby za to miał premię ,drugi to chyba pod biurkiem ma wiadro wazeliny żeby nie było oporów |