WEZWANIE
nie chodzi o to że mnie coś uraziło tylko walczmy z naszym ciemiężcą ( czyt. BIURA ) a nas samych zostawmy w spokoju ( nie o to chodzi aby pod....bać kumpla z maszyny co on robił o 8:43!!! bo akurat pluł z nerwów po podłodze) panowie nie o to chodzi


  PRZEJDŹ NA FORUM