| WEZWANIE |
hwdl pisze: wzywam swoich kolegów nie bójcie się piać pisałem na pierwszym forum ito ostro i nikt mi nic nie zrobił więc piszcie co wam przeszkadza i jak sie czujecie gdy was ktś poniża w tym zakładzie bo to jest na porządku dziennym tylko trochę wkurza mnie to smarowanie na kolegów z produkcji bo jak my tzw. ROBOLE będziemy nawzajem się oskarżać i kłócić to będzie tylko gorzej a GÓRA już zaciera ręce |