WEZWANIE
    hwdl pisze:

    wzywam swoich kolegów nie bójcie się piać pisałem na pierwszym forum ito ostro i nikt mi nic nie zrobił więc piszcie co wam przeszkadza i jak sie czujecie gdy was ktś poniża w tym zakładzie bo to jest na porządku dziennym




tylko trochę wkurza mnie to smarowanie na kolegów z produkcji bo jak my tzw. ROBOLE będziemy nawzajem się oskarżać i kłócić to będzie tylko gorzej a GÓRA już zaciera ręcesmutny


  PRZEJDŹ NA FORUM