stołówka
słyszałem że stołówke czeka przebudowa ale oczywiście to nie dla nas bo dla nas istnieje tylko jedne słowo kryzys i brak kasy i bułeczki dalej z oparami bedziem jeść ana stołowce bedziemy wrogami


  PRZEJDŹ NA FORUM