WEZWANIE
nikt nic nie zrobił, bo niby kto? nikt nie wie kim jesteś - co najwyżej poczytają twoje posty i koniec. Obiecuje, że już nikt nie usunie forum hehe
PRZEJDŹ NA FORUM