WEZWANIE
wzywam swoich kolegów nie bójcie się piać pisałem na pierwszym forum ito ostro i nikt mi nic nie zrobił więc piszcie co wam przeszkadza i jak sie czujecie gdy was ktś poniża w tym zakładzie bo to jest na porządku dziennym
PRZEJDŹ NA FORUM