FORUM UMAR£O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
j.w.
to oboz pracy nie zaklad nie sznuja ludzi tylko traktuja jak maszyny do pracy a pan derektor to taki maly niemiecki kun......
PRZEJD NA FORUM