palarnia
...ponoć nie będzie!!!!
Z tego co słyszałem to w zasadzie przez pracowników których jeszcze nie przyjęli , ponoć kazano im iść zapalić więc poszli a że kręcili się koło tiguana z fajami to dyro dostał białej gorączki no i żeby się wyżyć zlikwidował palarnię tylko ciekawe czemu na extruderach? a nie przy biurach np. diabełdiabełdiabełdiabeł


  PRZEJDŹ NA FORUM