PISAĆ !!!
..nic nie usuną!!!!
to już wiadomo kto strzela z uszkalollollollollollollol


ale coś to pesymista nic nie pisze na forum?????
....miał tak wiele do powiedzenia!!!


  PRZEJDŹ NA FORUM