| PISAĆ !!! ..nic nie usuną!!!! |
| Jeżeli będziecie donosić jeden na drugiego ,wyzywać się to będą was usuwać (i bardzo dobrze ) a jak będziecie pisać co was boli ,jakie są problemy w pracy ,co nasze kierownictwo robi nie tak. Nikt was za to nie usunie... |