Lidzerzy produkcji extruder
Hello a jak wam się widza liderzy produkcji extruderów?? Mówię o panu Michale Ł. i Marku D....
Moje zdanie jest takie pierwszy może nie jest zły ma jakieś pojęcie ale drugi to masakra powinien zostać tam skąd przyszedł zaniemówił


  PRZEJDŹ NA FORUM